ДИЗАЙН БЮРО
099 2 555 111 099 2 555 700
ЧЕРНІВЦІ
вул. Небесної Сотні
14А Офіс 6
designfamily.p1@gmail.com

Дизайн бюро Design Family пропонує повний спектр послуг зі створення унікального дизайну інтер'єру для Вашого будинку, квартири або офісу. Для того, щоб кожен день Ви змогли відчувати себе комфортно вдома і на роботі, Вас повинен оточувати зручний домашній або робочий простір, який здатен підвищувати не тільки настрій, але і продуктивність Вашої роботи. Для цього неохідно створити унікальний дизайн інтер'єру, який зможе перетворити Вашу квартиру, офіс або будинок у функціональне, зручне і унікальне місце, що буде створено саме для Вас, за Вашим бажанням.

Фахівці дизайн-бюро Design Family готові використовувати найбільш незвичайні та креативні ідеї для створення унікального дизайну інтер'єрів

В залежності від завдань, які нам ставлять наші клієнти, ми створюємо унікальні рішення для кожного завдання, використовуючи нові технології для моделювання креативних дизайнів інтер'єру. Дуже популярним рішенням зараз є дизайн інтер'єру квартири-студіо, в якому можна об'єднати дві функціональні зони. У такому варіанті можна об'єднати функціональний кухонний простір і місце для відпочинку, роботи і прийому гостей. Квартири-студіо дуже популярні в країнах Америки та Західної Європи, а зараз активно набирають популярність в Україні.

Окремо популярним є питання створення класичної або незвичайної зручної кухні. Кухня - це, насамперед, місце для створення смачної їжі. Для того, щоб приготування сніданків, обідів або вечерь було дійсно задоволенням для господарів будинку, пропонуємо Вам створити відмінний і зручний дизайн інтер'єру кухні в Вашій квартирі чи будинку. Якщо у Вас маленька кухня, ми зможемо знайти спосіб розширення її простору, а також правильного та зручного розміщення всіх потрібних елементів. Якщо Ви маєте велику кухню, тоді новий інтер'єр від бюро Design Family створить по-справжньому зручну обстановку і атмосферу для того, щоб господарі мали можливість приготувати по-справжньому смачну їжу.

Також не менш важливим у кожному будинку або квартирі є дизайн інтер'єру ванної кімнати. Саме правильно скомплектована ванна кімната дасть можливість кожному господарю розслабитися або прийняти контрастний душ після важкого дня. Для того, щоб водні процедури приносили справжнє задоволення, пропонуємо створити ідеальний дизайн інтер'єру ванни, з використанням Ваших побажань і наших креативних ідей.

Окрім створення цікавого дизайну для дому, пропонуємо створити особливий, барвистий дизайн вітрин і інших елементів інтер'єру для Вашого бізнесу

Для того, щоб Ваш офіс, магазин або підприємство добре помічали потенційні клієнти, дуже важливо створити барвистий і незвичайний дизайн вітрини, вивісок та екстер'єру Вашого робочого приміщення. Можете довірити дане завдання фахівцям студії дизайну бюро Design Family. Ми створимо незвичайні та яскраві рішення, які привернуть велику кількість клієнтів і допоможуть розвивати Ваш бізнес, а також зроблять приємним відвідування Вашого робочого місця.

Якщо Ви бажаєте на краще змінити свій будинок, кімнату або офіс - звертайтеся до наших фахівців, які готові втілити кращі зміни інтер'єру у Вашому особистому просторі.