ДИЗАЙН БЮРО
099 2 555 111 099 2 555 700
ЧЕРНІВЦІ
вул. Небесної Сотні
14А Офіс 6
designfamily.p1@gmail.com

Дизайн гардеробної

Вівторок, 06 грудня 2016, 21:30

У багатьох приватних будинках існують окремі кімнати, де господарі зберігають свій одяг. Дані кімнати, як правило, дуже схожі на звичайні комори, однак замість різних речей, крім одягу там нічого не знайдеш. Така кімната є дуже хорошим домашнім рішенням, адже краще мати одну таку кімнату, де зберігатися весь одяг і взуття, ніж кілька різних шаф, які можуть значно ускладнити не тільки пошук потрібних речей, але і зайняти багато місця в інших кімнатах Вашого будинку. Саме тому, у всіх приватних будинках найменші кімнати, як правило, переробляють в функціональну гардеробну, яка є не тільки хорошим способом зберігання одягу всієї родини, а й модним трендом в сучасному плануванні приватних будинків.

Який дизайн гардеробної варто вибрати?

Дизайн Вашої гардеробної кімнати, перш за все, залежить від кількості речей, які Ви будете там зберігати. Перш за все, дане приміщення повинне бути максимально функціональним, адже люди, які потребують його, як правило, володіють великою кількістю одягу, яку треба розмістити. Як правило, в таких кімнатах відсутні вікна і дуже важливим в процесі розробки інтер'єру є система освітлення, яка повинна прекрасно освітлювати весь простір. Адже саме це важливо в процесі примірки модного одягу для багатьох модників, які хочуть, якнайкраще проаналізувати свій стиль. Варто подумати і про зручне дзеркало, яке може розміститися на одному із стелажів. Без такого елементу інтер'єру неможливо обійтися в жодній гардеробній. У разі, якщо простір Вашої гардеробної дозволяє вмістити маленьку софу, тоді цей елемент меблів також варто включити в кінцевий варіант дизайну. Саме софа дозволить зі зручністю приміряти Ваше взуття, яке також буде зберігатися в цій кімнаті. Кольори такої кімнати, як правило, нейтральні. Агресивні відтінки стін і стелі не повинні контрастувати з Вашим одягом, який Ви будете приміряти.

Хочете розробити дизайн Вашої майбутньої гардеробної? Дизайн бюро "Design Family" допоможе вирішити цю задачу для Вас!

Команда дизайнерів нашого дизайн бюро завжди рада допомогти у вирішенні такого питання. Ми створимо для кожного з наших клієнтів унікальний дизайн не тільки гардеробної, а й інших кімнат Вашого будинку або квартири. Таким чином, разом з нами Ви зможете створити ідеальний будинок, про який мріяли так давно.

Разом з "Design Family" Ви можете перенести свої мрії в реальне життя!