ДИЗАЙН БЮРО
099 2 555 111 099 2 555 700
ЧЕРНІВЦІ
вул. Небесної Сотні
14А Офіс 6
designfamily.p1@gmail.com

Дизайн мансарди

Вівторок, 29 листопада 2016, 14:38

У кожному приватному будинку існує приміщення під дахом, яке найчастіше використовувалося для складських цілей. За радянських часів дуже мало людей використовували мансардні приміщення в своїх будинках для створення житлових кімнат. Однак, на початку XI століття на територію СНД прийшла європейська практика оформлення мансардного простору в затишні житлові кімнати, і багато власників будинків почали міняти свої звичайні горища на зовсім новий простір, де розміщувалися додаткові спальні, дитячі або прості кімнати для відпочинку. На даний момент, дуже багато власників будинків при плануванні свого особняка, включають мансардні кімнати в план, часто перетворюючи їх в найзатишніші куточки у свому будинку.

Який дизайн мансарди є найкращим?

Все залежить від кількості світла, яке проникає в приміщення такого типу. Деякі мансарди відразу проектуються під житловий простір і в них передбачені великі вікна, які пропускають достатньо світла зі стелі або ж з бічної частини. Потрібно простежити, щоб такі вікна були по-справжньому якісними, адже вони повинні добре захищати кімнату від вітрів і вологи в холодну пору року. Якщо спочатку мансарда не була призначена для оформлення там житлової кімнати, в ній може бути мало світла, через відсутність великих віконних вставок. Саме в такому випадку, при розробці дизайну інтер'єру потрібно обов'язково вибрати світлі тони кімнат і хороше штучне освітлення. Крім цього, спочатку кожному господарю потрібно обов'язково визначитися, який тип кімнати він хоче облаштувати в мансардному приміщенні. Це може бути кімната для відпочинку, оранжерея з рослинами, дитяча і навіть затишна спальня. Саме відштовхуючись від Ваших планів, можна визначити точний дизайн інтер'єру мансарди, яка може дійсно стати однією з найулюбленіших і найзатишніших кімнат у всьому будинку.

Хочете облаштувати в Вашому особняку відмінну мансарду, проте ідеї для інтер'єру відсутні? Ми допоможемо Вам у вирішенні цього завдання!

До Ваших послуг команда фахівців дизайн бюро "Design Family", яка може професійно розробити найкращий дизайн для Вашої мансарди. В ході розробки інтер'єру ми врахуємо всі Ваші побажання, які допоможуть зробити нам саме той дизайн Вашої майбутньої мансарди, про який Ви мрієте. 

Разом ми зможемо створити ідеальну кімнату у Вашому мансардному приміщенні, в якій Ви проведете багато приємного часу.