ДИЗАЙН БЮРО
099 2 555 111 099 2 555 700
ЧЕРНІВЦІ
вул. Небесної Сотні
14А Офіс 6
designfamily.p1@gmail.com

Дизайн ванної

Вівторок, 22 листопада 2016, 18:27

Вода завжди була для людини одним з найголовніших подарунків природи, адже від цієї рідини не тільки залежить наше життя, але і особиста гігієна і чистота наших речей. Контрастний душ надає цілу порцію енергії після важкого дня, а тепла ванна може гарненько розслабити і зігріти. Без ванних кімнат в наших будинках, ці звичайні для нас домашні вигоди були б недоступні.

Саме ванна кімната - це окремий житловий простір в кожному будинку або квартирі, де кожен член сім'ї має можливість прийняти водні і гігієнічні процедури. Саме тому в цій кімнаті кожен мешканець будинку щодня проводить певний час і дуже важливо, щоб інтер'єр даної кімнати був не тільки досить приємним і гармонійним, а й функціональним.

Який дизайн ванної є оптимальним?

Якщо раніше ще в радянські часи і в часи 90-х, дизайн ванної кімнати був досить шаблонним, то вже зараз існує велика кількість варіантів інтер'єру для такого приміщення. Звичайно, інтер'єр такої кімнати відрізняється від дизайну інших приміщень в будинку. Саме тут майже завжди використовується плитка, холодні і світлі тони фарб. Крім цього, велику роль відіграє розмір ванної. Якщо вона досить маленька, тоді в плануванні традиційно використовується душова кабіна, яка може вписатися навіть в приміщення найменших розмірів. Якщо площа Вашої ванни середня або велика, тоді потрібно серйозно задуматися над вибором між душовою кабіною та ванною, яка обов'язково може бути скомбінована з душем.

Саме від бажання господаря і розташування цих елементів інтер'єру, можна розробити загальний вигляд майбутньої ванної кімнати. Кожен варіант має свій рівень функціональності і комфорту. Крім виду плиткового покриття, освітлення і розташування основних об'єктів, Вам обов'язково потрібно обміркувати рівень оснащеності Вашої ванної, яка може бути доповнена як спеціальними меблями, так і спеціальною побутовою технікою.

Розгубилися при виборі оптимального дизайну інтер'єру Вашої ванної кімнати? Ми допоможемо Вам розробити найкращий варіант! 

Команда професіоналів дизайн бюро "Design Family" пропонує Вам професійні послуги з розробки дизайну інтер'єру не тільки у ванній, але і в інших кімнатах у Вашому домі. Разом з нами Ви зможете створити домашній простір Вашої мрії, де Вам завжди буде тепло та затишно.