ДИЗАЙН БЮРО
099 2 555 111 099 2 555 700
ЧЕРНІВЦІ
вул. Небесної Сотні
14А Офіс 6
designfamily.p1@gmail.com

Дизайн холу

Вівторок, 08 листопада 2016, 12:43

У багатьох великих квартирах або приватних будинках існують малі приміщення, які служать переходом від однієї кімнати в іншу.

Вони називаються холом і вимагають також красивого дизайну, який повинен вдало поєднуватися з іншими просторами в Вашому домі. Як правило, холи бувають невеликих розмірів, проте у великих будинках бувають винятки і такі кімнати мають також досить велику площу. Цей житловий простір є не менш важливим, адже він служить з'єднанням між багатьма кімнатами, і кожен член сім'ї проходить через нього по кілька разів на день. Нерідко в холі розташовується диван або маленька софа, додаткова шафа для речей, красиві картини і квіти, які роблять з цієї зони ще одне прекрасне місце для відпочинку в Вашому домі.

Який дизайн холу міг би стати найбільш вдалим у Вашому домі?

Багато фахівців рекомендують створювати досить стриманий дизайн для холу і не використовувати багато контрастних фарб. Це місце, де Ви можете вдало поєднувати колір стін і покриття підлоги, зі стилем дверей і додатковими елементами декору, які будуть використані при формуванні кінцевого інтер'єру. Вдале використання дизайну інтер'єру допоможе Вам створити ще одне красиве приміщення у Вашому будинку, яке не тільки буде служити звичайним переходом між різними кімнатами, проте стане прекрасним місцем, де можна буде посидіти після важкого дня, почитати книгу ввечері або розмістити Вашого гостя, якщо все інші кімнати будуть зайняті. Якщо ж Ваш хол є досить малим, тоді цей простір можна просто заповнити красивими картинами або іншими елементами декору, які зроблять Ваш будинок ще більш затишним.

Як правило, хол відрізняється від коридору своєю квадратною площею приміщення, а від передпокою, тим, що він не є вхідним приміщенням. Ці особливості також обов'язково потрібно враховувати при створенні дизайну інтер'єру. Нерідко, господарі ліквідують хол, додаючи цей простір до інших сусідніх кімнат.

Потрібна допомога? Фахівці від "Design Family" допоможуть Вам створити відмінний дизайн інтер'єру не тільки холу, а й інших приміщень!

Кожен клієнт може звернутися до команди "Design Family", щоб створити кращий дизайн для будь-якої кімнати у Вашому будинку. Саме наші фахівці зможуть придумати безліч нестандартних рішень в дизайні інтер'єру, які здатні зробити Ваш будинок не тільки красивим, стильним, але і максимально затишним. 

Ви можете створити будинок Вашої мрії разом з "Design Family"!