ДИЗАЙН БЮРО
099 2 555 111 099 2 555 700
ЧЕРНІВЦІ
вул. Небесної Сотні
14А Офіс 6
designfamily.p1@gmail.com

Дизайн коридору

Вівторок, 01 листопада 2016, 14:59

Багато домовласників має зовсім різні поняття про те, що таке коридор? Для деяких коридор - це прихожа кімната, де знаходяться вхідні двері, розташовується шафа для одягу і взуття.

Для інших людей, коридор - це хол, квадратне приміщення, яке може служити переходом між різними кімнатами. Однак, насправді, коридор - це вузьке і витягнуте, нерідко закрите приміщення, в якому можуть перебувати входи в кілька ізольованих кімнат. Як правило, таке приміщення є допоміжним і служить лише переходом від однієї кімнати в іншу. Однак, навіть цей простір має отримати свій інтер'єр, який повинен гармонійно вписуватися в загальний вигляд квартири або приватного будинку.

Який дизайн коридору є оптимальним для такого приміщення?

Насправді, дизайн коридору, як правило, створюють в більш нейтральному і стриманому стилі. Оскільки дане приміщення є, як правило, досить малим, в ньому дизайнери передбачають мінімальну кількість меблів. Головними атрибутами такого інтер'єру є стіни, двері, які ведуть в інші кімнати, картини і освітлення. Звичайно, навіть в такому простому дизайні все повинно бути продумано гармонійно, щоб перехід з однієї кімнати в іншу був досить плавним, а не контрастним з використанням яскравих кольорів. Як правило, вхідні двері в різні кімнати вибирають одного стилю, який може красиво контрастувати з рамками картин і покриттям підлоги. Винятком можуть бути двері в дитячу, які можуть виділятися серед інших житлових кімнат. Що стосується освітлення, воно повинно бути рівномірним по всій території коридору, для того, щоб у нічний час, перехід з однієї кімнати в іншу був досить комфортним. У деяких випадках, іноді можна встановити красивий вазонок, який додасть коридору трохи затишку.

Якщо Ви хочете отримати допомогу від фахівця в розробці дизайну Вашого коридору, звертайтеся в "Design Family", де Вам допоможуть вирішити це завдання!

Професійна команда дизайнерів, дизайн бюро "Design Family" в короткі терміни допоможе розробити найкращий дизайн для кожного куточка Вашої квартири або приватного будинку. Якщо Ви не можете розібратися, яким Ви б хотіли бачити коридор у Вашому домі, ми допоможемо вирішити це питання, щоб весь Ваш житловий простір виглядав гармонійно і затишно. 

Разом з "Design Family" Вам будинок буде найкращим місцем для всієї Вашої родини.