ДИЗАЙН БЮРО
099 2 555 111 099 2 555 700
ЧЕРНІВЦІ
вул. Небесної Сотні
14А Офіс 6
designfamily.p1@gmail.com

Дизайн столової

Вівторок, 25 жовтня 2016, 13:40

У різних будинках є багато різних затишних і красивих кімнат, які кожен з членів сім'ї використовує для проведення спільного відпочинку.

Однак, саме столова кімната, найчастіше є найулюбленішою для багатьох людей. Саме тут прийнято збиратися всією сім'єю за сніданком, обідом або вечерею, щоб не тільки разом насолодитися смачною їжею, але також обговорити важливі сімейні питання або просто відпочити за веселою бесідою. Оскільки саме ця кімната призначена для прийому їжі, її дизайн, інтер'єр і функціональність повинна бути на найвищому рівні, щоб кожному члену сім'ї було зручно і приємно проводити час разом з родиною за великим столом.

Який дизайн столової кімнати може стати найоптимальнішим для Вашого будинку?

Як правило, столових кімнат в більшості квартир немає, проте майже в кожному окремому будинку існує розраховане приміщення спеціально для такої кімнати. Дуже часто багато господарів будинків досить довго вибирають потрібне рішення дизайну інтер'єру саме для їдальні, адже така кімната дуже рідко зустрічається у домовласників. Експерти радять вибирати дизайн такого житлового простору, відштовхуючись від структури самої кімнати. Якщо Ваша столова досить простора, має багато вікон, тоді варто обов'язково задуматися про використання світлих тонів в інтер’єрі для стін, меблів і аксесуарів декору. В такому випадку, Ваша їдальня буде виглядати досить легкою і світлою, що створить прекрасну атмосферу для сімейної вечері з дітьми або наодинці після важкого дня.

Існують і інші більш контрастні варіанти інтер'єру для кімнат такого типу, які можуть бути зорієнтовані саме на позитивні емоції людини. Якщо в квартирі живе холостяк або молода сім'я без дітей, Ви можете зробити більш романтичний і контрастний дизайн Вашої їдальні. Такий інтер'єр додасть трохи особливої атмосфери до кожного прийому їжі з Вашою близькою людиною.

Бажаєте розробити дизайн інтер'єру їдальні разом з професіоналами? Дизайн бюро "Design Family" допоможе створити кращий інтер'єр для Вас! 

Команда професіоналів нашого дизайн бюро "Design Family" допоможе кожному клієнту розробити найкращий дизайн інтер'єру для Вашої столової кімнати. Ми врахуємо всі побажання від кожного мешканця в Вашому домі і разом створимо ідеальний простір, де багато років поспіль Ваша сім'я буде отримувати задоволення від смачних трапез за сімейним столом.