ДИЗАЙН БЮРО
099 2 555 111 099 2 555 700
ЧЕРНІВЦІ
вул. Небесної Сотні
14А Офіс 6
designfamily.p1@gmail.com

Новий погляд на нежиле приміщення або дизайн у стилі лофт

Четвер, 04 серпня 2016, 10:16

 

Стиль лофт сформувався в середині минулого століття в Нью-Йорку. Зростання цін на нерухомість витіснило промислові підприємства за межі міста, і колишні фабричні і виробничі цехи стали переводитися з нежилого стану в житловий. Така нерухомість відразу привернула увагу богеми, ще б пак – величезні приміщення, великі вікна, атмосфера занедбаності. Так як творчі особистості не звикли перейматися побутовими проблемами, то і дизайн житла представляв собою поєднання мінімалізму і хаосу.

Особливості стилю лофт

Зараз, звичайно, жити на покинутій фабриці навряд чи хто наважиться (та й не залишилося вже в сучасних мегаполісах вільних, придатних для життя приміщень). Тому дизайнери пропонують відтворити цей стиль в дизайні інтер'єру. Приміщення з достатньою квадратурою можна оформити під промислові об'єкти, малогабаритні квартири – як горище або мансарду. У будь-якому випадку потрібно враховувати такі моменти:

  • Вікна повинні бути великими, навіть дуже великими, бажано на всю стіну. Недолік освітлення може занапастити всю ідею і перетворити стильне приміщення в похмуре і покинуте.

  • Ніяких міжкімнатних перегородок. Розподіл на зони можна виконувати за допомогою різної обробки стін, підлоги, стелі, а також грамотно організувавши систему освітлення.

  • Стельові балки, інженерні комунікації, вентиляційні отвори – все це не ховають за гіпсокартоном, а залишають відкритим (звичайно, попіклувавшись про безпеку).

  • Грубі поверхні, що імітують цегельну кладку, бетонну плиту, необроблене дерево або метал, іржа, плями фарби тільки додадуть автентичності. Вищий пілотаж – стильне графіті на стіні.

Також, вибираючи дизайн будинку в стилі лофт, слід бути готовим до того, що обстановку навряд чи можна буде назвати затишною і домашньою. Якщо при погляді на вікно, вам хочеться повісити туди милу тюлеву фіранку або задрапірувати ламбрекенами – краще вибрати інший варіант дизайну, наприклад, класичний.

Цікаві рішення для приміщення в стилі лофт

У сучасному дизайні намітилася тенденція до простих і нарочито грубих рішень. Не тільки лофт, але і мінімалізм, екостиль, хай-тек мають на увазі відмову від складних елементів декору на користь строгих і лаконічних. Виробники не залишили осторонь цей сегмент ринку і пропонують такі незвичайні техніку і декор:

·         Світильники на шинних системах – відмінне рішення для великих приміщень. За допомогою конекторів частини шин легко з'єднувати в конструкцію потрібної форми і розміру. Самі світильники при цьому можуть бути різної потужності, що дозволяє розмежувати простір.

  • Скляні перегородки замість звичних стін, які дозволяють умовно розділити простір на різні зони.

  • Настінні 3D панелі, які дозволяють легко і швидко оформити стіни відповідно до вимог стилю.

  • Потужні підлогові світильники у вигляді прожекторів, які відмінно підкреслять стильний дизайн.

Дизайн квартири в стилі лофт дає можливість проявити індивідуальність. Тому якщо ви відчуваєте в собі зачатки художника, цілком можна прикрасити своє житло настінним живописом або розписом. Якщо ж вас більше влаштовує милуватися витворами інших, грамотно підібрана картина або триптих стануть яскравим акцентом в інтер'єрі. Особливо цікаві модульні картини, які самі по собі досить нестандартні, а в поєднанні з урбаністичним дизайном дуже ефектні. Звернутися за допомогою в підборі декору можна в дизайн-студію Колядинських.