ДИЗАЙН БЮРО
099 2 555 111 099 2 555 700
ЧЕРНІВЦІ
вул. Небесної Сотні
14А Офіс 6
designfamily.p1@gmail.com
НАШ design-family.com.ua

Brilliant Instajoom

This endpoint has been retired
Відгуки
груд..28.17 Ірина Швидка та якісна робота, орієнтовані на клієнта, а також цікаві ідеї не лише з точки зору ... Читати далі
груд..28.17 Ірина Швидка та якісна робота, орієнтовані на клієнта, а також цікаві ідеї не лише з точки зору дизайну але і з практичної. Контакти - facebook.com/irchik.volkova
груд..28.17 Вадим Спрацювали декілька раз, всі проекти чудово зробив, повністю допоміг з 1-кімнатною квартир... Читати далі
груд..28.17 Вадим Спрацювали декілька раз, всі проекти чудово зробив, повністю допоміг з 1-кімнатною квартирою, ми їм дякуємо від усієї сім’ї, надіємось надалі співпрацювати на рахунок спортивного залу. Контакти - facebook.com/profile.php?id=100009343430764
груд..28.17 Марина Хочу виразити велику вдячність за дизайн-проект квартири. Артем відрізняється високим проф... Читати далі
груд..28.17 Марина Хочу виразити велику вдячність за дизайн-проект квартири. Артем відрізняється високим професіоналізмом та прекрасною якістю. Результатом я дуже задоволена! Контакти - facebook.com/margryn
груд..28.17 Дима Артём отозвался чтобы помочь на счёт квартиры. Очень доволен проделанной работой, решили ... Читати далі
груд..28.17 Дима Артём отозвался чтобы помочь на счёт квартиры. Очень доволен проделанной работой, решили все проблемы, буду обращаться ещё. Контакти - +380 99 360 6848
Наші переваги
ПОСЛУГИ
дизайн
під ключик
Інтер'єри
Фасады
Проекти будівель
Креслення
Наша
фiлософiя
ІНФОРМАЦІЯ
В ДОПОМОГУ

 Епоха тотального дефіциту успішно минула, і виявилось, що надлишок предметів – не завжди добре.

Навпаки, грамотно змодельований простір, наповнений світлом, набагато більш зручний і комфортний для життя, ніж приміщення, заставлене меблями «під зав'язку». Так набрав популярність стиль мінімалізм, який знайшов своє відображення не тільки в дизайні інтер'єрів, але і став життєвим кредо для багатьох.

Формування стилю «мінімалізм»

На мінімалістичний дизайн багато в чому вплинула мода на східний спосіб життя. Зацікавившись японськими і китайськими релігійними течіями, традиціями та кухнею, західний світ перейняв і принципи оформлення житла. Низькі меблі, відсутність стільців, строгі лінії – все це звідти. Однак якщо для Сходу такий дизайн інтер'єру визначається світовідчуттям, для інших це так і залишилося одним з небагатьох напрямків цього стилю.

Деякими дизайнерами мінімалізм був сприйнятий дуже буквально, і в моду увійшов холодний, «білий» дизайн. Скло, хром, метал, сувора геометрія – трохи нагадує операційну, чи не так? Хоча деяким дійсно талановитим дизайнерам і вдавалося в результаті вдихнути життя в такий інтер'єр, в цілому такі рішення швидко втратили популярність.

Серед актуальних сучасних напрямків цього стилю можна виділити такі:

·         Скандинавський мінімалізм. У класичному варіанті – світлі стіни і стеля, меблі з темного дерева. Однак допустимі різні варіанти, наприклад, стіни, обшиті дерев'яними панелями і лаконічні меблі.

·         Монохромний дизайн, який багато хто звик уявляти в чорно-білому варіанті. Насправді «монохромний» – значить такий, що містить одну лінію спектра, тобто можна поєднувати різні відтінки обраного базового кольору.

·         Яскравий мінімалізм. Яскраві відтінки цілком доречні в мінімалістичному дизайні. Меблі кислотних чи насичених кольорів або клаптеві, різнокольорові покриття відмінно гармоніюють зі світлими глянцевими стінами і стелею. Звичайно, такі рішення не для скромних, і розробляти такий дизайн будинку краще з фахівцями.

·         Простір ламаних ліній. Дуже нестандартне рішення, але такий напрямок в дизайнінабирає популярність. Гострі кути, викривлені лінії, скляні перегородки – все це виглядає дуже сміливо. Такий стильний дизайн особливо доречний для дворівневих квартир.

Слід враховувати, що облаштування будинку в стилі мінімалізм, як це не парадоксально, вимагає значних зусиль (і фінансових витрат). Адже житло має, в першу чергу, бути комфортним, отже мінімум предметів повинні виконувати максимум функцій.

Особливості мінімалістичного дизайну

Вибираючи дизайн квартири в стилі мінімалізм, потрібно враховувати такі моменти:

·         Системі освітлення – максимум уваги. Стандартна люстра тут недоречна, а значить, доведеться витратитися на стельову підсвітку, вбудовані точкові джерела світла і т. д.

·         Багатофункціональність тільки вітається, різні прилади «3 в 1», меблі-трансформери замінять відсутні предмети.

·         Сучасні, високотехнологічні рішення. Плазмова панель замість звичайного телевізора, вбудована варильна поверхня замість стандартної газової плити. Для того щоб звільнити простір, потрібно вибирати техніку нового покоління.

·         Натуральні матеріали. Очевидно, що мінімуму речей приділяється пильна увага, тому вони повинні виглядати дорого і стильно.

 

Врахувати всі ці моменти при плануванні та облаштуванні не так просто. Тому, аніж ламати голову, складаючи різні комбінації, простіше звернутися до фахівців. Так, наприклад, дизайн-студія Колядинських запропонує унікальні розробки в цьому напрямку дизайну.